http://www.darkko.net/ http://www.darkko.net/newtheme/ http://www.darkko.net/WadminCP/ http://www.darkko.net/WadminCP/ http://www.darkko.net/ http://www.darkko.net/newtheme/
TOPLAM ONLINE : 1,869 | KARUS : 1,081 | HUMAN : 788
Beta ve Official Tarihleri Açıklandı.

Merhaba Sevgili DarKKO Oyuncuları;

Öncelikle uzun zamandır sizleri beklettiğimiz için özür dileriz. Yapmış olduğumuz projeyle sil baştan bir çalışma gerçekleştirdiğimiz için açılışımız biraz gecikti. Bildiğiniz üzere yeni bir sisteme geçiş yapıyoruz. Yıllardır devam ettirdiğimiz v.1299 PK sunucusunu sonlandırdık ve v.1970 Myko projesi ile sizlere hizmet vermeye hazırlanıyoruz.

Peki Daha erken bir tarihte açamazmıydık ? Açabilirdik fakat açmak istemedik çünkü daha ayrıntılı inceleme ile daha sorunsuz ve kalıcı bir oyun sistemini oturtmak istiyoruz. Geç olsun güç olmasın mantığı ile hareket ettik. Çalışmalarımız an itibari ile tüm hızıyla devam ediyor. Şu an belirttiğimiz tarih bizim için en uygun tarih olarak görünüyor. 

Beta sunucumuz ödüllü olacaktır. Ödüller beta açılışından kısa bir süre önce sizlere sosyal medya hesaplarımız ve forum sayfamız üzerinden duyurulacaktır.

Forum sayfamız ve Client güncellemesi önümüzdeki 7-10 gün içerisinde yapılıp sizlere daha ayrıntılı bilgi sunulacaktır.

BETA: 27 Temmuz 2018 CUMA- SAAT 21:00 GMT+3 

OFFİCiAL: 03 Ağustos 2018 - SAAT 21:00 GMT+3  

Pus item detayı X
İtem Icon
İtem Adı
İtem Fiyatı Cash
Item YOK.
Item YOK.